Ова е форум за ѕвездите од Disney..Selena Gomez,Demi Lovato,Miley Cyrus,Ashley Tisdale,Vanessa Anne Hudgens,Zac Efron,Jonas Brothers...
 
HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Фотогалерија

Go down 
АвторПорака
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Фотогалерија   Саб Ное 29, 2008 6:25 pm

Овде поставувајте слики од Selena Gomez Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vanessa.biggest.fan
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Саб Ное 29, 2008 7:00 pm_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*~Emma Watson~*
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 184
Age : 23
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Нед Ное 30, 2008 12:33 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Нед Ное 30, 2008 12:42 am

фалааа Very Happy

_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vanessa.biggest.fan
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Нед Ное 30, 2008 4:37 am

fala
lele mnoguu e slatka

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.Ashley.Biggest.Fan.
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 138
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Нед Ное 30, 2008 1:46 pm

Фала многу...многу е убавкаааа

_________________

Cielo y Nico...una gran amor

Tercera temporada....mui pronto....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com
Сончуф*

avatar

Број на мислења : 77
Age : 24
Location : Macedonia
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Вто Дек 02, 2008 1:30 pm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Вто Дек 02, 2008 1:42 pm

falaaa =D

_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Сончуф*

avatar

Број на мислења : 77
Age : 24
Location : Macedonia
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Вто Дек 02, 2008 9:45 pm

Нема на што! Хехем =)
Биди ми поздравенка!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com
.Ashley.Biggest.Fan.
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 138
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Вто Дек 02, 2008 9:49 pm

Fala mnooooooooguuuuuNajubavka eeeee....posle ashley..haha

_________________

Cielo y Nico...una gran amor

Tercera temporada....mui pronto....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Сре Дек 03, 2008 12:05 am

фалааа

_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

avatar

Број на мислења : 22
Registration date : 2008-12-04

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Чет Дек 04, 2008 9:54 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Пет Дек 05, 2008 12:08 am

фалаа

_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фотогалерија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
all-disney-stars :: Female Disney Stars :] :: Selena Gomez-
Отиди до: