Ова е форум за ѕвездите од Disney..Selena Gomez,Demi Lovato,Miley Cyrus,Ashley Tisdale,Vanessa Anne Hudgens,Zac Efron,Jonas Brothers...
 
HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Фотогалерија

Go down 
АвторПорака
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Фотогалерија   Саб Ное 29, 2008 6:26 pm

Овде поставувајте слики од Miley Cyrus Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Нед Ное 30, 2008 12:30 am
_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*~Emma Watson~*
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 184
Age : 23
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Нед Ное 30, 2008 12:39 am


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vanessa.biggest.fan
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Нед Ное 30, 2008 4:39 am

fala mnogu

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube

avatar

Број на мислења : 21
Registration date : 2008-11-30

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Нед Ное 30, 2008 6:51 pm

moze da postavete potpisi od miley plis ako imate????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Нед Ное 30, 2008 7:35 pm

Еве неколку за сега...ќе ставам уште!! Very Happy


_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vanessa.biggest.fan
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Пон Дек 01, 2008 10:08 pm

fala mnooogu

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

avatar

Број на мислења : 22
Registration date : 2008-12-04

ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   Чет Дек 04, 2008 9:55 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фотогалерија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фотогалерија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
all-disney-stars :: Female Disney Stars :] :: Miley Cyrus-
Отиди до: