Ова е форум за ѕвездите од Disney..Selena Gomez,Demi Lovato,Miley Cyrus,Ashley Tisdale,Vanessa Anne Hudgens,Zac Efron,Jonas Brothers...
 
HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дискусиja

Go down 
АвторПорака
Ammy<3Twilight
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 97
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Дискусиja   Саб Ное 29, 2008 6:32 pm

Овде можете да дискутирате за Селена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.Ashley.Biggest.Fan.
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 138
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Саб Ное 29, 2008 6:44 pm

Селенаааа....многу си ја сакаааам..
Ептен е слаткааа...уффф..преслаткаааа....
Ептен убаво глуми..

_________________

Cielo y Nico...una gran amor

Tercera temporada....mui pronto....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com
Ammy<3Twilight
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 97
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Саб Ное 29, 2008 6:48 pm

Преслаткаа е!
Одлично глуми Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vanessa.biggest.fan
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Саб Ное 29, 2008 6:57 pm

preslatka e ama ja nemam gledano kako glumi

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*~Emma Watson~*
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 184
Age : 23
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Нед Ное 30, 2008 12:31 am

Селина ми е многуу слатка.
Ја обожавам!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vanessa.biggest.fan
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Нед Ное 30, 2008 4:38 am

aj kazete nekoj film so nejze

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*~Emma Watson~*
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 184
Age : 23
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Нед Ное 30, 2008 1:02 pm

Wizards Of Waverly Place.
Ова е серија ја дават секој петок во 6 саатот на Disney Channel.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ammy<3Twilight
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 97
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Нед Ное 30, 2008 1:04 pm

Another Cinderella Story гледаj го преубаав е
Jac исто така ja гледам сериjaта "Wizards of Waverly Place" со неа.Многу е интересна

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*~Emma Watson~*
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 184
Age : 23
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Нед Ное 30, 2008 1:09 pm

Да со магии е.Интересна е!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.Ashley.Biggest.Fan.
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 138
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Нед Ное 30, 2008 1:47 pm

Епа фала многу..сега ке идам да гледам на ју тјуб!
хх! Very Happy

П.С. Многу е убавка!

_________________

Cielo y Nico...una gran amor

Tercera temporada....mui pronto....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com
DiSnEy WoRlD

avatar

Број на мислења : 67
Age : 22
Location : So euge,laly,lu,cami i emi vo 47 street!!!
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Вто Дек 02, 2008 9:35 pm

pa vaka po slikive e ubava hahahaha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.elena-erreway.blogspot.com
Сончуф*

avatar

Број на мислења : 77
Age : 24
Location : Macedonia
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Вто Дек 02, 2008 9:47 pm

Селенаааа...Најубафка е бееее...Мнг ја сакамм...Ииии мнг е слатка!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дискусиja
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
all-disney-stars :: Female Disney Stars :] :: Selena Gomez-
Отиди до: