Ова е форум за ѕвездите од Disney..Selena Gomez,Demi Lovato,Miley Cyrus,Ashley Tisdale,Vanessa Anne Hudgens,Zac Efron,Jonas Brothers...
 
HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дискусиja

Go down 
АвторПорака
Ammy<3Twilight
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 97
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Дискусиja   Саб Ное 29, 2008 6:32 pm

Овде можете да дискутирате за Маjли
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.Ashley.Biggest.Fan.
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 138
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Саб Ное 29, 2008 6:45 pm

И Мајли е супееер...убаво глуми..и пее
Ама не сум некој голем обожавател (барем не најголем Smile )
Убавка е...и така Very Happy

_________________

Cielo y Nico...una gran amor

Tercera temporada....mui pronto....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Саб Ное 29, 2008 6:58 pm

Ја обожавам најмногуу си ја сакам од Disney
Преубавка е... Very Happy

_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vanessa.biggest.fan
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Саб Ное 29, 2008 7:01 pm

slatka samo sto i ona ima ogrooomna nasmevka
ne znam sto im e na ovie sve so golemi nasmevki
hhhh

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*~Emma Watson~*
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 184
Age : 23
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Нед Ное 30, 2008 12:35 am

И Мајли многуу ми е слатка.
Тоа што има голема насмевка има али убаво и стои.
Иначе е мн. убава како и сите други.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vanessa.biggest.fan
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Нед Ное 30, 2008 4:39 am

da ama poubava e duplo koga ne se smee

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.Ashley.Biggest.Fan.
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 138
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Нед Ное 30, 2008 1:48 pm

хаха!
Па да има голема насмевка.. Very Happy ама убаво и стои!

_________________

Cielo y Nico...una gran amor

Tercera temporada....mui pronto....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Пет Дек 12, 2008 6:16 pm

Ако сакате зачленете се тука ова е форум за Miley Cyrus

http://www.miley-cyrus-hannah.forumotion.com

_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дискусиja
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
all-disney-stars :: Female Disney Stars :] :: Miley Cyrus-
Отиди до: