Ова е форум за ѕвездите од Disney..Selena Gomez,Demi Lovato,Miley Cyrus,Ashley Tisdale,Vanessa Anne Hudgens,Zac Efron,Jonas Brothers...
 
HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дискусиja

Go down 
АвторПорака
Ammy<3Twilight
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 97
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Дискусиja   Саб Ное 29, 2008 6:33 pm

Овде можете да дискутирате за Ванеса
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.Ashley.Biggest.Fan.
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 138
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Саб Ное 29, 2008 6:46 pm

Ванеса е суппеееер....ептен е убавкаааа...и мила
Преслатка е и убаво глуми...посебно во Хај Скул Мјузикл!

_________________

Cielo y Nico...una gran amor

Tercera temporada....mui pronto....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Саб Ное 29, 2008 10:35 pm

Многу си ја сакааааам преубавка е!! Very Happy

_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vanessa.biggest.fan
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Саб Ное 29, 2008 10:52 pm

i mnooogu e slatka

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*~Emma Watson~*
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 184
Age : 23
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Нед Ное 30, 2008 12:40 am

Преубаавка..Слаткаа..Немам зборови!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vanessa.biggest.fan
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Нед Ное 30, 2008 4:40 am

ama mnogu e neubava vo highschoolmusical 2 kaj sto e so kratka kosa

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.Ashley.Biggest.Fan.
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 138
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Нед Ное 30, 2008 1:49 pm

Мене ми е многу слатка со кратка коса!
Поубава ми е така... Very Happy

_________________

Cielo y Nico...una gran amor

Tercera temporada....mui pronto....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Вто Дек 02, 2008 5:44 pm

Мене и со кратка и со долга коса ми е преубавка и многу слаткичка!! lol

_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube

avatar

Број на мислења : 21
Registration date : 2008-11-30

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Вто Дек 02, 2008 7:14 pm

Anny.<3.Miley напиша:
Мене и со кратка и со долга коса ми е преубавка и многу слаткичка!! lol
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DiSnEy WoRlD

avatar

Број на мислења : 67
Age : 22
Location : So euge,laly,lu,cami i emi vo 47 street!!!
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Вто Дек 02, 2008 9:18 pm

Vanesa e super samo vo high school musical nekako mnogu se ligavese ko nekoe dete malo hahahah
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.elena-erreway.blogspot.com
Сончуф*

avatar

Број на мислења : 77
Age : 24
Location : Macedonia
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Сре Дек 03, 2008 7:11 pm

Се најубаво за неаааа... Smile Едноставно ја обожаваммммм =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com
TOXICAL-PRINCESS

avatar

Број на мислења : 22
Registration date : 2008-12-04

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Чет Дек 04, 2008 9:38 pm

mn e ubavka swatka i preubavo pee i glumi ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дискусиja
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
all-disney-stars :: Female Disney Stars :] :: Vanessa Anne Hudgens-
Отиди до: