Ова е форум за ѕвездите од Disney..Selena Gomez,Demi Lovato,Miley Cyrus,Ashley Tisdale,Vanessa Anne Hudgens,Zac Efron,Jonas Brothers...
 
HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дискусиja

Go down 
АвторПорака
Ammy<3Twilight
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 97
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Дискусиja   Саб Ное 29, 2008 6:33 pm

Овде можете да дискутирате за Ешли
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.Ashley.Biggest.Fan.
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 138
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Саб Ное 29, 2008 6:47 pm

Ешлии...моја најомилена од сите Дизни Старс...
Ептен е убавкаааа..плавааа...
Најубаво на цел свет глуми!!!!!
А уште поубаво пее...ја обожавам! Very Happy

_________________

Cielo y Nico...una gran amor

Tercera temporada....mui pronto....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com
Ammy<3Twilight
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 97
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Саб Ное 29, 2008 6:50 pm

.Ashley.Biggest.Fan. напиша:
Ешлии...моја најомилена од сите Дизни Старс...
Ептен е убавкаааа..плавааа...
Најубаво на цел свет глуми!!!!!
А уште поубаво пее...ја обожавам! Very Happy
И менее ми е омилена (Заедно со Демии)
Преубаво изгледа!Има наjубаваа коса (плавичкаа)
Преубаво пее..уште поубаво глуми..

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Саб Ное 29, 2008 10:36 pm

Very Happy Ashley е супеееер
и неа многу си ја сакам!

_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*~Emma Watson~*
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 184
Age : 23
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Нед Ное 30, 2008 12:44 am

Ешлии е толку слатка шо на прв поглед ќе ја засакаш.
Многуу и одговарат негативни ликови ама и така кога е добра супеер е.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vanessa.biggest.fan
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Нед Ное 30, 2008 4:41 am

preubava e i tri pati pravela oeraija na nosot neznam sto tolku zabelezuva ama nema veze
super e

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.Ashley.Biggest.Fan.
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 138
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Нед Ное 30, 2008 1:59 pm

Она првиот пат правлеа операција бидејќи не можела убаво да дише!
А по неколку недели правела уште една за да го доусоврши! Smile

_________________

Cielo y Nico...una gran amor

Tercera temporada....mui pronto....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com
DiSnEy WoRlD

avatar

Број на мислења : 67
Age : 22
Location : So euge,laly,lu,cami i emi vo 47 street!!!
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   Вто Дек 02, 2008 9:34 pm

supeer e ashley !!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.elena-erreway.blogspot.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дискусиja   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дискусиja
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
all-disney-stars :: Female Disney Stars :] :: Ashley Tisdale-
Отиди до: