Ова е форум за ѕвездите од Disney..Selena Gomez,Demi Lovato,Miley Cyrus,Ashley Tisdale,Vanessa Anne Hudgens,Zac Efron,Jonas Brothers...
 
HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дискусија

Go down 
АвторПорака
.Ashley.Biggest.Fan.
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 138
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Дискусија   Саб Ное 29, 2008 9:40 pm

Тука може да дискутираме за Емили... Very Happy
Според мене е многу слатка и мила...поубава ми е од Мајли...плавичка е Very Happy Very Happy

_________________

Cielo y Nico...una gran amor

Tercera temporada....mui pronto....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Дискусија   Саб Ное 29, 2008 10:36 pm

многу е убавка... Very Happy

_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*~Emma Watson~*
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 184
Age : 23
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Дискусија   Нед Ное 30, 2008 12:47 am

Емили е мн. убавка..Плавичка..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ammy<3Twilight
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 97
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Дискусија   Нед Ное 30, 2008 1:10 am

.Ashley.Biggest.Fan. напиша:
Тука може да дискутираме за Емили... Very Happy
Според мене е многу слатка и мила...поубава ми е од Мајли...плавичка е Very Happy Very Happy
И мене ми е поубава од Маjли Very Happy
Многу е слаткичка и миличка

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vanessa.biggest.fan
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Дискусија   Нед Ное 30, 2008 4:41 am

od amjli mi e mnogu poubava i sltka i smesna
hhh

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DiSnEy WoRlD

avatar

Број на мислења : 67
Age : 22
Location : So euge,laly,lu,cami i emi vo 47 street!!!
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Дискусија   Вто Дек 02, 2008 9:19 pm

da super e slatka e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.elena-erreway.blogspot.com
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Дискусија   Сре Дек 03, 2008 12:17 am

хуху И мене ми е преубавка и смешна во серијата...ама повеќе ја сакам Мајли! јеее

_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Сончуф*

avatar

Број на мислења : 77
Age : 24
Location : Macedonia
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Дискусија   Сре Дек 03, 2008 7:13 pm

Срцка ееее !!! Ја сакам =)

П.С.Мнг ми е интересна!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дискусија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
all-disney-stars :: Female Disney Stars :] :: Emily Osment-
Отиди до: