Ова е форум за ѕвездите од Disney..Selena Gomez,Demi Lovato,Miley Cyrus,Ashley Tisdale,Vanessa Anne Hudgens,Zac Efron,Jonas Brothers...
 
HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 За нерегистрирани

Go down 
АвторПорака
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: За нерегистрирани   Саб Ное 29, 2008 3:31 pm

Very Happy Сите што се нерегистрирани нека пишуваат тука ...
Се надеваме дека ќе ви се допадне форумов па ќе се зачлените!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.Ashley.Biggest.Fan.
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 138
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: За нерегистрирани   Саб Ное 29, 2008 9:45 pm

Да! Сите што не се регистрирани тука можат да пишуваат и да кажат зошто не сакаат да се зачленат!

_________________

Cielo y Nico...una gran amor

Tercera temporada....mui pronto....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com
vanessa.biggest.fan
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: За нерегистрирани   Нед Ное 30, 2008 4:35 am

jas mislam deka site bi trebalo da se zaclenat

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.Ashley.Biggest.Fan.
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 138
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: За нерегистрирани   Нед Ное 30, 2008 1:43 pm

Да,да! треба! Не гледам зошто да не се зачленат! Very Happy

_________________

Cielo y Nico...una gran amor

Tercera temporada....mui pronto....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com
DiSnEy WoRlD

avatar

Број на мислења : 67
Age : 22
Location : So euge,laly,lu,cami i emi vo 47 street!!!
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: За нерегистрирани   Вто Дек 02, 2008 9:43 pm

i jas se soglasuvam so vas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.elena-erreway.blogspot.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: За нерегистрирани   

Вратете се на почетокот Go down
 
За нерегистрирани
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
all-disney-stars :: За нерегистрирани :]-
Отиди до: