Ова е форум за ѕвездите од Disney..Selena Gomez,Demi Lovato,Miley Cyrus,Ashley Tisdale,Vanessa Anne Hudgens,Zac Efron,Jonas Brothers...
 
HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Hannah Montana [серија]

Go down 
АвторПорака
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Hannah Montana [серија]   Нед Ное 30, 2008 10:24 pm

Овде пишувајте и поставувајте слики од серијата Хана Монтана!! Very Happy

_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vanessa.biggest.fan
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Hannah Montana [серија]   Пон Дек 01, 2008 10:06 pm

mnogu e interesno i neznam zoso vise ne davaat kaj nas
ne e fer

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*~Emma Watson~*
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 184
Age : 23
Registration date : 2008-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Hannah Montana [серија]   Пон Дек 01, 2008 11:11 pm

Епа гледај ја на Disney Channel.

Иначе серијата е многу интересна а посебно братот на Мајли, и Лили е исто така интересна. =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Hannah Montana [серија]   Вто Дек 02, 2008 5:41 pm

И мене ми е преинтересна и нз зашто не ја даваат кај нас...може кога ќе заврши Survivоr ќе продолжат со Хана Монтана!! Very Happy

_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DiSnEy WoRlD

avatar

Број на мислења : 67
Age : 22
Location : So euge,laly,lu,cami i emi vo 47 street!!!
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Hannah Montana [серија]   Вто Дек 02, 2008 8:02 pm

Very Happy Very Happy
serijava super e
http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/celebs/hannahmontana/hannah_montana_2.jpg
http://www.entertainmentwallpaper.com/images/desktops/movie/hannah_montana2.jpg
http://i37.tinypic.com/1zdqlhh.jpg

Едит: Оние слики кои се поголеми од големината на форумот поставувајте ги како линкови! Very Happy Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.elena-erreway.blogspot.com
.Ashley.Biggest.Fan.
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 138
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Hannah Montana [серија]   Вто Дек 02, 2008 9:55 pm

Супер се сликиве и фала многу!Јас ја сакам серијата мнооооогу и таму единствено ми е убава мајли инаку надвор од серијата не ја сакам...едноставно мислам дека премногу се занесува и како што вика другарка ми само бара начини за да се прослави што може поише..а и некако ми стана одбивна откако ја гледав пародијата што им ја направи на деми и селена кои премногу ги сакам....извинете фанови на мајли..хехе

_________________

Cielo y Nico...una gran amor

Tercera temporada....mui pronto....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Hannah Montana [серија]   Сре Дек 03, 2008 12:16 am

Фала многу...иначе Мајли ми е најубавка и во серијата и надвор и сегде и има супер глас т.е. преубаво пее
За тоа дека многу се занесувала за да биде позната не можам да се согласам ама ок тоа е мое мислење

СУПЕР СИ Е МАЈЛИ...преубавка еее! Very Happy

_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DiSnEy WoRlD

avatar

Број на мислења : 67
Age : 22
Location : So euge,laly,lu,cami i emi vo 47 street!!!
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Hannah Montana [серија]   Сре Дек 03, 2008 4:31 pm

nisto povelete i drugpat Very Happy:D:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.elena-erreway.blogspot.com
TOXICAL-PRINCESS

avatar

Број на мислења : 22
Registration date : 2008-12-04

ПишувањеПредмет: Re: Hannah Montana [серија]   Чет Дек 04, 2008 9:37 pm

pa ... top e serijata ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DiSnEy WoRlD

avatar

Број на мислења : 67
Age : 22
Location : So euge,laly,lu,cami i emi vo 47 street!!!
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Hannah Montana [серија]   Чет Дек 04, 2008 9:52 pm

samo steta sto kaj se ukina serijava poveke ne pocinata a super bese
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.elena-erreway.blogspot.com
TOXICAL-PRINCESS

avatar

Број на мислења : 22
Registration date : 2008-12-04

ПишувањеПредмет: Re: Hannah Montana [серија]   Чет Дек 04, 2008 9:56 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny.<3.Miley
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 137
Age : 23
Location : Со Miley Cyrus во Париз =]
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Hannah Montana [серија]   Пет Дек 05, 2008 12:07 am

Јас мислам дека кога ќе заврши Преживеан ќе ја пуштат ама не сум сигурна! Shocked

_________________

I love Miley Cyrus! xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Hannah Montana [серија]   

Вратете се на почетокот Go down
 
Hannah Montana [серија]
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
all-disney-stars :: Female Disney Stars :] :: Miley Cyrus-
Отиди до: